Zawsze i wszędzie policja kochana będzie

Wybory, które dały wszystkim odpowiedź, kto będzie teraz rządził, dały też odpowiedź na wiele innych pytań, np. kto będzie teraz lizał pałki policji. No i wyszło na to, że będzie lizał ten, który już to kiedyś robił.

W ramach „nowych porządków” w policji państwowej świeżo ugotowany komendant Boroń „ukarał” słynnego szarego człowieka, który w szarym paletku napierdalał pałą teleskopową uczestniczki Strajku Kobiet, która to pała okazała się później pałą służbową, a nawet elitarną.

Jak został ukarany bandzior z zasłoniętą wstydliwie mordą napierdalający ludzi, którzy go utrzymują i którzy przed chwilą wzywali pomocy skandowaniem „Gdzie jest policja!”, zdaniem rzecznika Marczaka broniący się na powyższym filmie przed próba odebrania mu pały?

Tak! Zgadliście! Zostanie przeniesiony!!! I to, jak informuje świeżo ugotowana rzeczniczka Nowak, „do jednostki niższego rzędu”!!!!!

„W nowej jednostce ma pełnić zadania zbieżne z tymi, które wykonywał dotąd. – On został świetnie wyszkolony, te szkolenia trwały wiele lat, są na bardzo wysokim poziomie. Będziemy to wykorzystywać w dalszej służbie – uzasadnia Nowak”.

Rzeczniczce Nowak życzymy odwzajemnienia sympatii przez Świetnie Wyszkolonego. Mieszkanki Rzeszowa ostrzegamy, że elitarny bandzior będzie teraz wymachiwał pałą, pardon, będzie teraz pełnił zadania zbieżne w ich mieście.